Sphinx - en to cak translation catalogue (42 entries)

en: done
cak: xk'isïk

en: failed: %s
cak: sachoj: %s

en: Fig. %s
cak: Ruwachib'äl %s

en: Table %s
cak: Kik'ajtz'ïk %s

en: Encoding error:
cak: Rusachoj nuk'unem:

en: Recursion error:
cak: Rusachoj kamulunem:

en: writing
cak: tajin nutz'ib'aj

en:  (in
cak: (chupam

en: General Index
cak: Konojel cholwuj

en: index
cak: cholwuj

en: next
cak: jun chïk

en: previous
cak: chi rij kan

en: Index
cak: Cholwuj

en: Welcome to the Sphinx %s quickstart utility.
cak: Ütz apetïk pa rokisanem runuk'ik Sphinx %s.

en: Project name
cak: Rub'i' samäj

en: Author name(s)
cak: Kib'i' ajtz'ib'anel(a')

en: Project version
cak: Rujalwäch samäj

en: Project language
cak: Ruch'ab'äl samaj

en: class
cak: Ruwäch

en: Parameters
cak: Jalajöj

en: variable
cak: retal jalöj

en: Variables
cak: Retal jalöj

en: document
cak: wuj

en: see %s
cak: tatz'u %s

en: see also %s
cak: tatz'u chuqa' %s

en: Todo
cak: Chi tiqib'ana'

en: (The <<original entry>> is located in %s, line %d.)
cak: (Ri <<original entry>> k'o chupam %s, pa juch' %d.)

en: (in %s)
cak: (chupam %s)

en: Example
cak: Tz'etb'äl

en: Examples
cak: Tz'etb'äl

en: Other Parameters
cak: Jalajöj chïk

en: Error
cak: Sachoj

en: See also
cak: Tatz'u chuqa'

en: Numbers
cak: Ajilanïk

en: Welcome! This is
cak: Ütz apetïk! Wawe' k'o

en: the documentation for
cak: ri wuj richin

en: This Page
cak: Ruxaq wuj re'

en: , in
cak: , pa

en: reading error: %s, %s
cak: rusachoj rusik'inïk: %s, %s

en: writing error: %s, %s
cak: rusachoj rutz'ib'axïk: %s, %s

en: [image: %s]
cak: [wachib'äl: %s]

en: [image]
cak: [wachib'äl]
